Přeskočit na obsah

Systémy monitorování plynu ve sklepních prostorech

ŘEŠENÍ DETEKCE PLYNU PRO VŠECHNA PROSTŘEDÍ SKLEPNÍCH PROSTOR

Sklepní skladovací prostory vyžadují monitorování plynu zejména kvůli CO2, který je přítomen v místnostech na pivo, víno a kvašení. Náš monitorovací systém Cellar Gas může pojmout >200 snímačů, aby bylo zajištěno plné pokrytí vašich skladovacích prostor. Naše detektory jsou dostatečně citlivé, aby identifikovaly nárůst CO2 nebo ztrátu O2, aniž by byla ohrožena přesnost.

Stejně jako u všech našich monitorovacích systémů Cellar Gas můžeme distribuovat více signálů do vašeho bezpečnostního zařízení, jako je ovládání ventilace, abychom zajistili, že tyto bezpečnostní ovládací prvky budou aktivovány při dosažení úrovní předalarmu.

MONITOROVANÉ SKLEPNÍ PROSTORY

  • Pivní sklepy
  • Vinné sklepy
  • Fermentační sklepy
  • Oblasti dávkování CO2
  • Oblasti dávkování N2

 

SYSTÉMY DETEKCE PLYNU, KTERÉ SPLŇUJÍ AUSTRALSKÉ NORMY

Australská norma AS5034 vyžaduje, aby dávkovací systémy využívající inertní plyny musely monitorovat netěsnosti a poruchy. Náš monitorovací systém Cellar Gas vám to umožňuje dělat efektivně a také s vědomím, že máme certifikaci IECEx, která ukazuje, že naše zařízení prošlo přísným testováním, aby splňovalo shodu s IECEx.

ÚSTŘEDNY A POPLAŠNÉ SYSTÉMY PRO VÁŠ KLID

Nahromadění inertních plynů v prostředí sklepa může mít vážné důsledky pro bezpečnost osob, které pracují buď přímo v nich či blízkém okolí. Naše monitorování plynu pomáhá zastavit obavy z udušení, monitorovat úniky a poskytovat audiovizuální předalarmové signály prostřednictvím sirén/majáků nebo vašeho vlastního systému správy alarmů. Naše lokalizované ústředny vám navíc umožňují zobrazit stav monitorování všech připojených snímačů. K dispozici jsou také ústředny, které pokrývají malé systémy 4 snímačů až po sofistikovanější systémy 250 snímačů. Všechny naše ústředny mají vnitřní paměť pro uchování historie alarmů pro diagnostiku trendů. Všechny naše ústředny a snímače lze připojit k audiovizuálním indikátorům, jako jsou sirény a majáky, které mohou být také součástí řešení.

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google