Služby

Služby

detekce

Kalibrace snímačů a detektorů

Společnost DEGA CZ nabízí pravidelné kalibrace detektorů DEGA a kalibrace detektorů od jiných výrobců. Kalibraci provádíme u nás v laboratoři nebo i přímo v místě aplikace.

kontrola Dega

Funkční kontroly detekčních systémů

Nabízíme pravidelné funkční kontroly detektorů přímo v místě aplikace.

hlidani-dega_cz

Hlídání termínů kalibračních lhůt

Služba, kterou nabízíme BEZPLATNĚ všem našim uživatelům detektorů. Automaticky informuje všechny uživatele o blížícím se ukončení platnosti kalibrace nebo funkční kontroly. Tato služba přináší našim zákazníkům úsporu času a jistotu funkčnosti celého detekčního systému po celou dobu provozu detektorů.

instalace-dega-cz

Instalace a komplexní dodávka detekčních systémů

Podpora projektantů, realizačních společností a zákazníků při návrhu a projektování detekčních systémů je neoddělitelou součástí našich služeb, které nabízíme ZDARMA pro Vás. Stačí se na nás obrátit s konkrétním požadavkem, půdorysem uvažovaných prostor a definici látek , které je nutné detekovat a mi pro Vás připravíme kompletní podklady. Pravidelně pro Vás připravujeme ŠKOLENÍ SERVIS na které se neváhejte přihlásit.

system-dega-cz

Rekonstrukce detekčních systémů

Nabízíme pro Vás kompletní rekonstrukci stávajících detekčních systémů dle platných zákonných a normativních požadavků, a to od návrhu až po samotnou realizaci.

vyvoj-dega-cz

Zakázkový vývoj a výroba

Jako jediný výrobce v České a Slovenské republice naše vývojové oddělení nabízí pro OEM zákazníky vývoj a návrh detekčního systému na míru – od samotného návrhu, zkoušení, certifikace a uvedení do provozu s hromadnou výrobou.

navrh-dega

Projektování a návrh systémů detekce

Podpora projektantů, realizačních společností a zákazníků při návrhu a projektování detekčních systémů je neoddělitelou součástí našich služeb, které nabízíme ZDARMA pro Vás. Stačí se na nás obrátit s konkrétním požadavkem, půdorysem uvažovaných prostor a definici látek , které je nutné detekovat a mi pro Vás připravíme kompletní podklady. Pravidelně pro Vás připravujeme ŠKOLENÍ PROJEKTOVÁNÍ na které se neváhejte přihlásit.

servis-dega-cz

Servis a oprava snímačů / detektorů / čidel

Společnost DEGA CZ vám nabízí servis a opravy snímačů, ústředen a veškerých prvků detekce plynů včetně případných náhrad za nové systémy s dodrženým stávajících požadavků na detekci plynů

Naše vize

Naše hodnoty

Zkusme to! Získejte bezplatnou podporu

Správné rozhodnutí pro vaši bezpečnost

Buďte inovativní * Buďte spolehliví * Buďte správným a dlouhodobým partnerem

168 typů produktů

Spokojenost zákazníků

Zákaznická podpora

Nepřetržitá výroba

Odborný požadavek
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google
Zpětná vazba
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google