Přeskočit na obsah

Služby

Kalibrace snímačů a detektorů

Společnost DEGA CZ nabízí pravidelné kalibrace detektorů DEGA a kalibrace detektorů od jiných výrobců. Kalibraci provádíme u nás v laboratoři nebo i přímo v místě aplikace.

Funkční kontroly detekčních systémů

Nabízíme pravidelné funkční kontroly detektorů přímo v místě aplikace.

Hlídání termínů kalibračních lhůt

Služba, kterou nabízíme BEZPLATNĚ všem našim uživatelům detektorů. Automaticky informuje všechny uživatele o blížícím se ukončení platnosti kalibrace nebo funkční kontroly. Tato služba přináší našim zákazníkům úsporu času a jistotu funkčnosti celého detekčního systému po celou dobu provozu detektorů.

Instalace a komplexní dodávka detekčních systémů

Podpora projektantů, realizačních společností a zákazníků při návrhu a projektování detekčních systémů je neoddělitelou součástí našich služeb, které nabízíme ZDARMA pro Vás. Stačí se na nás obrátit s konkrétním požadavkem, půdorysem uvažovaných prostor a definici látek , které je nutné detekovat a mi pro Vás připravíme kompletní podklady. Pravidelně pro Vás připravujeme ŠKOLENÍ SERVIS na které se neváhejte přihlásit.

Rekonstrukce detekčních systémů

Nabízíme pro Vás kompletní rekonstrukci stávajících detekčních systémů dle platných zákonných a normativních požadavků, a to od návrhu až po samotnou realizaci.

Zakázkový vývoj a výroba

Jako jediný výrobce v České a Slovenské republice naše vývojové oddělení nabízí pro OEM zákazníky vývoj a návrh detekčního systému na míru – od samotného návrhu, zkoušení, certifikace a uvedení do provozu s hromadnou výrobou.

Projektování a návrh systémů detekce

Podpora projektantů, realizačních společností a zákazníků při návrhu a projektování detekčních systémů je neoddělitelou součástí našich služeb, které nabízíme ZDARMA pro Vás. Stačí se na nás obrátit s konkrétním požadavkem, půdorysem uvažovaných prostor a definici látek , které je nutné detekovat a mi pro Vás připravíme kompletní podklady. Pravidelně pro Vás připravujeme ŠKOLENÍ PROJEKTOVÁNÍ na které se neváhejte přihlásit.

Servis a oprava snímačů / detektorů / čidel

Společnost DEGA CZ vám nabízí servis a opravy snímačů, ústředen a veškerých prvků detekce plynů včetně případných náhrad za nové systémy s dodrženým stávajících požadavků na detekci plynů

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google