O nás

O nás

Správné rozhodnutí pro vaši bezpečnost

Společnost DEGA CZ s.r.o. je na trhu již mnoho let
a prostřednictvím své obchodní politiky konkrétně podporuje výzkum a vývoj a výrobu a distribuci detektorů DEGA po celé Evropě.

dega-budova

HISTORIE

Z historie společnosti DEGA

Společnost DEGA CZ s.r.o. Společnost byla založena jako technická jednotka prodávající značku detektorů plynů a par „DEGA“. Za naším logem stojí jeden z nejpopulárnějších systémů pro detekci výbušných a toxických plynů a par, který je od svého založení zaměřen především na kvalitu produktu a také komplexní podporu a servis jak během fáze návrhu a implementace, tak během po celou dobu životnosti systému. Naše výroba sahá do roku 1982, kdy byly položeny základy. Výroba detekčních systémů zahrnuje jejich vývoj, výrobu, testování, podporu designu, instalaci a servis. Samozřejmostí jsou také technické a obchodní poradenské činnosti, zejména ve fázi přípravy projektu. Společností pro nás je bezplatná podpora pro návrh kanceláří detekčních systémů. Na základě systému DEGA a jeho periferních bezpečnostních zařízení (reléový modul a optické a akustické alarmy) je také možné vytvořit komplexní a rozsáhlé nouzové monitorovací systémy pro pracovní nebo obytné prostředí. Systémy DEGA v současné době umožňují implementaci jedné, dvou nebo více úrovní detekce specifikovaných plynů nebo par v prostředí. Senzory pro detektory mohou být navrženy pro použití v potenciálně výbušném prostředí nebo v nevýbušném prostředí. Běžně se vyrábějí senzory na zemní plyn, bioplyn, propan-butan, oxid uhelnatý, amoniak, acetylen, benzín a olejové páry, freon, toluen, alkoholové páry, kyslík, chlor a oxid siřičitý. Potenciální rozsah indikovaných plynů, stejně jako hodnoty stanovené pro zjištěné limity, je však neporovnatelně širší, což odpovídá rozmanitosti požadavků našich zákazníků.

Použití systému DEGA k detekci úniku plynu a úniku organických par představuje základní systém varování a nouzové ochrany průmyslových, zemědělských nebo jiných prostor, kde existuje riziko úniku hořlavých nebo toxických plynů. Může představovat předchůdce požárního poplachu vyšší úrovně, pro detekci narušení nebo pro přístrojové vybavení, avšak ve spojení s periferiemi podporuje také jednotlivé varovné a akční funkce a řízení technologie.

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001: 2015

Vize a hodnoty

Naše vize

Naše hodnoty

Politika kvality

Zkusme to! Získejte bezplatnou podporu

Správné rozhodnutí pro vaši bezpečnost

Buďte inovativní * Buďte spolehliví * Buďte správným a dlouhodobým partnerem

168 typů produktů

Spokojenost zákazníků

Zákaznická podpora

Nepřetržitá výroba

Odborný požadavek
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google
Zpětná vazba
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google