Přeskočit na obsah

Systémy monitorování plynu na parkovišti

ŘEŠENÍ DETEKCE PLYNU PRO VŠECHNA PROSTŘEDÍ PARKOVIŠŤ

Řešení pro detekci plynu jsou vyžadována pro všechna parkoviště, která jsou vyhrazeným uzavřeným prostorem, jako jsou obytná a komerční podzemní parkoviště. Naše řešení mohou poskytovat nepřetržité monitorování konkrétně oxidu uhelnatého, ať už se jedná o samostatné snímače nebo plný kontrolní systém pokrývající celou stopu parkoviště, která vystavuje veřejnost toxickým plynům. Parkoviště ve stísněných prostorech jsou řízena odsávacími ventilátory, jejichž nepřetržitý provoz může být nákladný. Naše snímače mohou být integrovány se systémy HVAC, aby bylo zajištěno, že se aktivují, když jsou přítomny varovné hladiny toxických plynů, a zůstávají nečinné, když toxické plyny nejsou přítomny. Můžeme komunikovat přes digitální, analogový a RS485 modbus.

PLYNOVÉ DETEKTORY JSOU VHODNÉ PRO TYTO TYPY PARKOVIŠŤ

  • Podzemní parkoviště
  • Vícepodlažní parkoviště
  • Parkoviště nákupních center
  • Komerční budovy
  • Vozové parky
  • Rezidenční parkoviště
  • Parkoviště bytových domů
  • Nemocniční parkoviště
  • Uzavřená parkoviště

DETEKTORY CERTIFIKOVANÉ PRO NEBEZPEČNÉ OBLASTI A ROZMANITÉ ÚSTŘEDNY

Společnost DEGA CZ je držitelem certifikace IECEx, takže si můžete být jisti, že vyhovujeme veškeré potřebné právní legislativě a předpisům. K dispozici jsou také ústředny, které pokrývají malé systémy 4 snímačů až po sofistikovanější systémy 250 snímačů. Všechny naše ústředny mají vnitřní paměť pro uchování historie alarmů pro diagnostiku trendů. Všechny naše ústředny a snímače lze připojit k audiovizuálním indikátorům, jako jsou sirény a majáky, které mohou být také součástí řešení.

SNADNÁ INSTALACE A KONFIGUROVATELNÝ SOFTWARE

Veškeré naše snímače lze zapojit do řady, což minimalizuje náklady na kabeláž/instalaci, ale lze je též adresovat individuálně, což umožňuje konkrétní identity. Můžeme je také zapojit ve smyčkové konfiguraci, abychom umožnili redundanci, pokud by došlo k poškození kabeláže. Naše řešení pro detekci plynů jsou dodávána se specifickým konfiguračním softwarem pro komunikaci se snímači z libovolného počítače/notebooku. Díky tomu si uživatelé mohou snadno konfigurovat výstupy podle svých požadavků. Dále můžeme dodat vlastní software Visio zajišťující úplný systémový přehled, který lze sledovat prostřednictvím PC/notebooku/SCADA a zahrnuje vizualizaci monitorovaného typu plynu, hodnoty plynu v reálném čase a také stav alarmu. Tato řešení se velmi snadno používají i kalibrují. Prodiskutujeme s vámi veškeré technologie měření a zajistíme jejich shodu s vašimi požadavky.

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google