Blog

Systémy monitorování plynu chladících místností

Řešení detekce plynu pro všechna prostředí chladících místností

Chladicí místnosti vyžadují monitorování plynu zejména kvůli CO2 a inertním plynům, které mohou být v těchto prostorech přítomné. Je důležité, aby v těchto prostorech byl kyslík na bezpečné úrovni. Náš systém monitorování plynu v chladící místnosti pojme >200 snímačů, aby bylo zajištěno plné pokrytí vašich prostor. Naše detektory jsou dostatečně citlivé, aby identifikovaly nárůst CO2 nebo ztrátu O2, aniž by byla ohrožena přesnost.

Stejně jako u všech našich systémů monitorování plynu můžeme v chladících místnostech distribuovat více signálů do vašeho bezpečnostního zařízení, jako je ovládání ventilace, abychom zajistili, že tyto bezpečnostní ovládací prvky budou aktivovány při dosažení úrovní předalarmu.

Monitorované typy chladících místností

  • Skladování masa
  • Prostředí pro proplachování plynem
  • Balící prostředí s upravenou atmosférou
  • Oblasti dávkování CO2
  • Oblasti dávkování N2

Systémy detekce plynu, které splňují australské normy

Australská norma AS5034 vyžaduje, aby skladování v chladící místnosti využívající inertní plyny muselo monitorovat netěsnosti a poruchy. Náš systém monitorování plynu v chladící místnosti vám to umožňuje efektivně a také s vědomím, že máme certifikaci IECEx, která ukazuje, že naše zařízení prošlo přísnými testy, aby splňovalo shodu s normou IECEx.

Ústředny a poplašné systémy na míru pro váš klid

Nahromadění inertních plynů v prostředí chladící místnosti může mít vážné důsledky pro bezpečnost osob, které pracují buď přímo v něm či blízkém okolí. Naše monitorování plynu pomáhá zastavit obavy z udušení, sledovat úniky a poskytovat audiovizuální předalarmové signály prostřednictvím sirén/majáků nebo vašeho vlastního systému správy alarmů. Naše lokalizované ústředny vám navíc umožňují zobrazit stav monitorování všech připojených snímačů. K dispozici jsou také ústředny, které pokrývají malé systémy 4 snímačů až po sofistikovanější systémy 250 snímačů. Všechny naše ústředny mají vnitřní paměť pro uchování historie alarmů pro diagnostiku trendů. Všechny naše ústředny a snímače lze připojit k audiovizuálním indikátorům, jako jsou sirény a majáky, které mohou být také součástí řešení.

Odborný požadavek
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google
Zpětná vazba
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google