Přeskočit na obsah

Systém detekce a monitorování plynu výtahových šachet

FIXNÍ ŘEŠENÍ DETEKCE PLYNU DO PROSTŘEDÍ VÝTAHOVÝCH ŠACHET

Uzavřené prostory, jako jsou výtahové šachty, je třeba monitorovat, aby bylo zajištěno, že do uzavřeného nebo stísněného prostoru lze v případě potřeby bezpečně vstoupit. Kontaminanty kvality ovzduší v uzavřeném prostoru mohou zahrnovat, ne však výlučně, inertní, hořlavé a toxické plyny. Výtahová šachta je prostor, do kterého jednotlivec obvykle nevstupuje, takže musí mít bezpečnou atmosféru a potřebné hladiny kyslíku. Výtahovou šachtu a okolní oblasti lze monitorovat pomocí kontinuálních plynových detektorů, které ke svému provozu nevyžadují kyslík.

MONITOROVANÉ TYPY ŠACHET

  • Výtahové šachty
  • Motorovny
  • Ventilační šachty
  • Potrubí
  • Trezory
  • Kryty zařízení
  • Skladovací prostory
  • Boční šachty

PŘÍMÉ PŘIPOJENÍ K ZAŘÍZENÍ NEBO ÚSTŘEDNĚ

Naše fixní detektory plynu lze připojit přímo k poplašnému systému budovy, aby bylo zajištěno, že výtahové šachty mohou být nepřetržitě monitorovány kvůli stavům úrovně konkrétního plynu. Také jsme připojili naše systémy monitorování plynu výtahové šachty k audiovizuálním předalarmovým indikátorům, včetně sirén/majáků. Všechna naše zařízení mají certifikaci IEXEx, takže si můžete být jisti, že splňujete všechny předpisy o uzavřeném prostoru, jako je usnesení AS 2865-2009 pro uzavřené prostory.

OSOBNÍ ŘEŠENÍ PRO DETEKCI PLYNU

Dodáváme také osobní detektory plynu, aby bylo možné monitorovat atmosféru uzavřeného prostoru pro všechny problematické druhy plynu. Detektory mají krytí IP 68 a umožňují 3 roky nepřetržitého používání bez nutnosti nabíjení. Uživatel tak může být v klidu, protože s takto dlouhou životností bez nabíjení je detektor vždy připraven.

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google