Přeskočit na obsah

Systém detekce a monitorování plynu v učebnách

DETEKCE PLYNU V UČEBNÁCH

V prostředí učebny se při testování nebo experimentálních aplikacích používá mnoho typů plynu. Ty mohou být inertní, toxické a hořlavé, takže monitorování plynu je zásadní pro udržení bezpečného prostředí pro zaměstnance nebo studenty. Některé typy plynů mohou způsobit udušení, proto je důležitá včasná detekce stoupajících hladin plynu, která může být zajištěna našimi plynovými detektory a která okamžitě aktivuje audiovizuální alarmy a zapne potřebné odsávací ventilátory. Běžné druhy plynů v laboratořích a učebnách zahrnují, ne však výlučně, oxid uhličitý, dusík, zemní plyn a také obohacený kyslík. Všechny uvedené druhy plynů jsou škodlivé, pokud jsou překročeny doporučené expoziční limity. Jakýkoli únik plynu v prostředí laboratoře nebo učebny je třeba neprodleně identifikovat, aby bylo zajištěno zdraví a bezpečnost zaměstnanců nebo studentů v těchto prostorech.

MONITOROVANÉ TYPY UČEBEN

  • Kvalita a analytika
  • Laboratoře
  • Vysoké školy
  • Střední školy
  • Základní školy

 

PŘÍMÉ PŘIPOJENÍ K CENTRÁLNÍMU MONITOROVACÍMU SYSTÉMU

Naše fixní detektory plynů lze připojit přímo k centrálnímu monitorovacímu systému, aby bylo zajištěno, že sledované oblasti mohou být nepřetržitě monitorovány kvůli stavům úrovně konkrétního plynu. Naše systémy monitorování plynu v učebnách také připojujeme k audiovizuálním předalarmovým indikátorům, včetně sirén/majáků pro místní ohlašování potenciálního problému, aby bylo možné jednat rychle.

OSOBNÍ ŘEŠENÍ PRO DETEKCI PLYNU

Dodáváme také osobní detektory plynu pro jakékoli specifické prostředí, jako je například uzavřený prostor v učebně nebo skladovací prostor pro plynové lahve. Toto osobní zařízení bude monitorovat všechny problematické druhy plynu, jakmile osoba vstoupí do místnosti. Detektory mají krytí IP 68 a umožňují 3 roky nepřetržitého používání bez nutnosti nabíjení. Uživatel tak může být v klidu, protože s takto dlouhou životností bez nabíjení je detektor vždy připraven.

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google