Přeskočit na obsah

Systém detekce a monitorování plynu pro lodní a námořní dopravu

ŘEŠENÍ DETEKCE PLYNU PRO LODNÍ A NÁMOŘNÍ DOPRAVU

Námořní plavidla vyžadují monitorování plynu z mnoha důvodů. Ubytovací a obecné řídící prostory na palubě jsou monitorovány na výbušné a toxické plyny, obvykle se jedná o bezpečné oblasti a detektory a jsou umístěny kolem obytných bloků a společných prostor, jako jsou společenské místnosti a velíny. Klimatizace je taktéž monitorovaná, aby se zajistilo, že v potrubí nejsou toxické a hořlavé plyny, takže zde se používá detekce H2S sirovodíku a uhlovodíků. Osobní detekce plynu se také používá, když posádka vstupuje do uzavřených prostor, prázdných míst, čerpacích místností a na palubě k identifikaci potenciálních nebezpečných oblastí, kde by mohlo dojít k vyčerpání kyslíku.

MONITOROVANÉ TYPY LODNÍ A NÁMOŘNÍ DOPRAVY

  • Jachty
  • Ropné tankery
  • Nákladní lodě
  • Ropné plošiny
  • Rybářské lodě
  • Výletní lodě

UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ PRO NEBEZPEČNÉ OBLASTI

Naše zařízení Ex, fixní i přenosné, zajistí, že posádka a personál budou v bezpečí a budou moci okamžitě reagovat na jakékoli potenciálně nebezpečné limity expozice v oblastech zóny 1. Naše detektory mohou být připojeny k AMS plavidla, aby umožňovaly signalizaci poplachu a rozezněly maršálské sirény/majáky v ubytovacích prostorách nebo na palubě.

V nebezpečných oblastech se mohou vyskytovat hořlavé kapaliny, rozpouštědla a toxické chemikálie. Všechny naše systémy lze připojit k AMS plavidla, což umožňuje nepřetržité sledování a evidenci historie. Standardně máme více analogových a digitálních výstupů, které mohou aktivovat vizuální i zvukové alarmy, tj. majáky/sirény. Máme také certifikaci IECEx, takže si můžete být jisti, že vyhovujeme veškeré potřebné právní legislativě a předpisům, a proto lze naše detektory instalovat v nebezpečných oblastech.

VYSOKÁ PŘESNOST VE FIXNÍCH I PŘENOSNÝCH DETEKTORECH

Naše fixní a přenosné snímače plynu mají přesnost 0,1 % stupnice LEL/VOL, takže si můžete být jisti spolehlivostí a včasnou indikací přítomnosti plynu dosahujícího alarmových limitů. V tomto okamžiku můžete předat stav alarmu prostřednictvím sirény/majáku, interního systému AMS (Alarm Management System) nebo většiny dalších audiovizuálních výstražných zařízení.

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google