Blog

Systém detekce a monitorování plynu pro kryogenní místnosti

Řešení pro detekci plynu pro kryogenní místnosti

Kryogenní úložné komory používají jako zmrazovací prostředek kapalný dusík. Dusík může způsobit snížení kyslíku v kryogenním úložném prostředí. Je tedy důležité sledovat požadované hladiny kyslíku, aby bylo zajištěno bezpečné pracovní prostředí. Naše detektory kyslíku mohou být instalovány v kryogenních úložných komorách a okolních prostorech, aby detekovaly úniky a potenciální úrovně expozice. Poté se můžeme připojit přímo k nasávacím či odsávacím ventilátorům, abychom zajistili rychlé řešení nebezpečí.

Monitorované typy kryogenních místností

  • Úložné prostory pro klinické potřeby
  • Úložné prostory pro lidský výzkum
  • Úložné prostory pro výzkum zvířat
  • Úložné prostory pro výzkum buněčných mikroorganismů

Přímé připojení k poplachovému systému nebo ústředně

Naše fixní detektory plynu lze připojit přímo k poplašným systémům, aby bylo zajištěno, že kryogenní prostor lze nepřetržitě sledovat pro stavy úrovně konkrétního plynu. Také jsme připojili naše systémy monitorování plynu v kryogenní místnosti k audiovizuálním předalarmovým indikátorům, včetně sirén/majáků. Všechna naše zařízení mají certifikaci IEXEx, takže si můžete být jisti, že splňujete všechny předpisy, jako je usnesení AS 2865-2009.

Osobní řešení pro detekci plynu

Dodáváme také osobní detektory plynu, aby bylo možné monitorovat kryogenní atmosféru u všech problematických typů plynů. Detektory mají krytí IP68 a umožňují 3 roky nepřetržitého používání bez nutnosti nabíjení. Uživatel tak může být v klidu, protože s takto dlouhou životností bez nabíjení je detektor vždy připraven.

Odborný požadavek
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google
Zpětná vazba
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google