Blog

Systém detekce a monitorování plynu v kokpitu letadla

Řešení detekce plynu pro všechny typy letadel

Uzavřené prostory, jako jsou kokpity letadel, je třeba monitorovat, aby bylo zajištěno, že do uzavřeného nebo stísněného prostoru lze v případě potřeby bezpečně vstoupit. Kontaminanty kvality ovzduší v uzavřeném prostoru mohou zahrnovat, ne však výlučně, inertní, hořlavé a toxické plyny. Uzavřený prostor je obvykle definován jako prostor, do kterého jednotlivec obvykle nevstupuje, takže musí mít bezpečnou atmosféru a potřebné hladiny kyslíku. Atmosféru uzavřeného prostoru lze monitorovat pomocí osobních plynových detektorů.

Monitorované uzavřené prostory

  • Kokpit letadla
  • Nákladní prostor letadla

Osobní řešení pro detekci plynu

Naše řada osobních detektorů plynů je navržena tak, aby monitorovala O2 a CO, což jsou hlavní plyny, které nás zajímají v prostředí letadla. Pokud zařízení detekuje přítomnost oxidu uhelnatého nebo redukci kyslíku, uživatel je upozorněn pomocí vizuálních, zvukových a vibračních alarmů. Detektor je navržen tak, aby bylo možné sledovat atmosféru uzavřeného prostoru pro všechny problematické druhy plynu.

Odolné a spolehlivé řešení

Náš osobní detektor plynu Triple C je plně přizpůsobitelný, má krytí IP68 a lze jej ponořit pod vodu na 30 minut a umožňuje 3 roky nepřetržitého používání bez nutnosti nabíjení. Uživatel tak může být v klidu, protože s takto dlouhou životností bez nabíjení je detektor vždy připraven. Interní protokolování dat událostí, certifikace a schválení ATEX/IECeX. Zařízení má také doživotní záruku.

Odborný požadavek
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google
Zpětná vazba
* Požadované pole
Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google