Přeskočit na obsah

Systém detekce a monitorování plynu v kokpitu letadla

ŘEŠENÍ DETEKCE PLYNU PRO VŠECHNY TYPY LETADEL

Uzavřené prostory, jako jsou kokpity letadel, je třeba monitorovat, aby bylo zajištěno, že do uzavřeného nebo stísněného prostoru lze v případě potřeby bezpečně vstoupit. Kontaminanty kvality ovzduší v uzavřeném prostoru mohou zahrnovat, ne však výlučně, inertní, hořlavé a toxické plyny. Uzavřený prostor je obvykle definován jako prostor, do kterého jednotlivec obvykle nevstupuje, takže musí mít bezpečnou atmosféru a potřebné hladiny kyslíku. Atmosféru uzavřeného prostoru lze monitorovat pomocí osobních plynových detektorů.

MONITOROVANÉ UZAVŘENÉ PROSTORY

  • Kokpit letadla
  • Nákladní prostor letadla

 

OSOBNÍ ŘEŠENÍ PRO DETEKCI PLYNU

Naše řada osobních detektorů plynů je navržena tak, aby monitorovala O2 a CO, což jsou hlavní plyny, které nás zajímají v prostředí letadla. Pokud zařízení detekuje přítomnost oxidu uhelnatého nebo redukci kyslíku, uživatel je upozorněn pomocí vizuálních, zvukových a vibračních alarmů. Detektor je navržen tak, aby bylo možné sledovat atmosféru uzavřeného prostoru pro všechny problematické druhy plynu.

ODOLNÉ A SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ

Náš osobní detektor plynu Triple C je plně přizpůsobitelný, má krytí IP68 a lze jej ponořit pod vodu na 30 minut a umožňuje 3 roky nepřetržitého používání bez nutnosti nabíjení. Uživatel tak může být v klidu, protože s takto dlouhou životností bez nabíjení je detektor vždy připraven. Interní protokolování dat událostí, certifikace a schválení ATEX/IECeX. Zařízení má také doživotní záruku.

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google