Přeskočit na obsah

Systém detekce a monitorování plynu pro chladírenské provozy

ŘEŠENÍ DETEKCE PLYNU PRO CHLADÍRENSKÉ PROVOZY

Běžné chladicí plyny jako NH3, R134a, R407 a R410a se používají k udržení chladicího účinku klimatizací, chladniček, chladičů a mrazniček. Tyto plyny jsou toxické a mohou mít škodlivé důsledky pro personál ve všech prostorech, kde je potenciál úniku z komerčních skladovacích nádob, klimatizačních jednotek, průmyslových chladniček a mrazniček.

Abychom snížili limity expozice chladivovým plynům, instalujeme naše detektory pro sledování netěsností a obecné detekce atmosféry při nízkých úrovních ppm, abychom zajistili stoupající nebo potenciálně nebezpečné prostředí aktivací signalizace sirén/majáků, aby bylo možné okamžitě zasáhnout. Ať už se jedná o mobilizační ventilátory nebo interní poplašné systémy. Monitorování úniků chladiva je také způsob, jak zajistit, že nebudete plýtvat plynem, což je spíše obchodní záležitostí.

SLEDOVÁNY TYPY CHLADÍRENSKÝCH PROVOZŮ

  • Procesní chlazení
  • Přepravní chlazení
  • Klimatizační zařízení
  • Výroba ledu
  • Sušárny
  • Sladkovodní instalace
  • Supermarkety
  • Vymrazování
  • Skladování potravin

PŘÍMÉ PŘIPOJENÍ K ZAŘÍZENÍ NEBO ÚSTŘEDNĚ

Naše fixní detektory plynu DEGA lze připojit přímo k poplachovému systému závodu nebo továrny, aby bylo zajištěno, že chladicí prostory lze nepřetržitě monitorovat kvůli stavům úrovně konkrétního plynu. Také jsme připojili naše systémy monitorování chladicího plynu k audiovizuálním předalarmovým indikátorům, včetně sirén/majáků. Všechna naše zařízení mají certifikaci IEXEx, takže si můžete být jisti, že splňujete všechny předpisy pro chladicí místnosti, jako je usnesení AS 2865-2009 pro uzavřené prostory.

OSOBNÍ ŘEŠENÍ PRO DETEKCI PLYNU

Dodáváme také osobní detektory plynu, aby bylo možné monitorovat atmosféru uzavřeného prostoru pro všechny problematické druhy plynu. Detektory mají krytí IP 68 a umožňují 3 roky nepřetržitého používání bez nutnosti nabíjení. Uživatel tak může být v klidu, protože s takto dlouhou životností bez nabíjení je detektor vždy připraven.

KVALITA ZARUČENA ROKY ZKUŠENOSTÍ.

Při plánování pracujeme na každém aspektu.

VAŠE PŘEDSTAVY JSOU NAŠÍM ÚKOLEM.

0
spokojených zákazníků
0 tis.
vyrobených produktů
> 0
typů produktů
0 /7
nepřetržitá výroba
0
let zkušeností
0
dokončených projektů

Odborný požadavek

Zpětná vazba


Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních
údajů a podmínky služby Google